איך להגיע למקום הראשון בעזרת קידום אורגני ב2022

קידום אתרים למקום הראשון בגוגל

קידום אורגני

האינטרנט הוא כמו קופסא ענקית בה האתרים נמצאים לא בסדר מסוים. מה שמאפשר לגולשים למצוא את האתר שהם מחפשים במידה והם לא מכירים את כתובת האתר או שהם לא מכוונים לאתר מסוים אלא לנושא כללי זה מנועי החיפוש ובראשם מנוע החיפוש הפופולארי בעולם – גוגל. בכל דקה מתבצעים מעל ל-3.5 מיליון חיפושים בגוגל בממוצע, ולכן זה חשוב במיוחד שהאתר שלכם יגיע לראש תוצאות החיפוש כאשר מזינים שאילתא רלוונטית אליו. זאת תשיגו באמצעות קידום אתרים אורגני.

קידום אתרים באונטו מדיה

קידום אורגני – מה זה בעצם?

קידום אורגני או קידום אתרים זה סט פעולות מסוים שמטרתו לקדם את האתר שלכם במנועי החיפוש ובראשם גוגל. גוגל הוא האמצעי העיקרי בו גולשים שלא מכירים את האתר שלכם יכולים למצוא אותו, ולכן המיקום של האתר בתוצאות החיפוש בגוגל חשוב במיוחד. נניח למשל ואתם מנהלים עסק מנעולנות בתל אביב ויש לכם אתר עסקי – המטרה של קידום אורגני זה שכשגולש יחפש "מנעולן במרכז" או "מנעולן בתל אביב" הוא יקבל את האתר שלכם במקום הראשון.

חשוב להבהיר כי קידום אורגני אינו פעולה קסומה שעושים ודי, אלא שילוב של פעולות ועבודה מאומצת לאורך זמן כולל ניסוי וטעייה לאורך הדרך.

יתרונות קידום אתרים אורגני

לקידום אתרים בגוגל ישנם יתרונות רבים. נמנה כאן בקצרה כמה מהם:

  1. התנועה שנוספת לאתר שלכם היא תנועה איכותית שמסייעת לקידום האורגני וכך יוצאת תנועה חדשה. 
  2. לעומת קמפיינים שמביאים תנועה באופן זמני, קידום אורגני מביא תנועה עקבית לאורך זמן.
  3. קידום אורגני מאפשר לקהלים רבים להיחשף לאתר שלכם, כולל קהלים אליהם קשה מאוד להגיע ללא קידום אורגני.
  4. חברות שהאתר העסקי שלהן נמצא בראש תוצאות החיפוש נהנות מתדמית של יציבות ואמינות, מה שמסייע באופן ניכר למיתוג שלהן.
  5. התנועה ממנה האתר נהנה בעקבות קידום אורגני היא בחינם, כלומר אתם לא משלמים על הכניסות עצמן לאתר.

קידום אורגני – כיצד זה נעשה?

בהנחה ואתם לא מומחים בקידום אתרים בעצמכם אנחנו ממליצים בחום להיעזר בחברה לקידום אתרים שתסייע לכם בתהליך. קידום אורגני מצריך ידע וניסיון על מנת שהמאמצים יבשילו לתנועה איכותית בסופו של דבר. חברות לקידום אורגני מסייעות במספר תחומים:

  • מילות מפתח

אלו מילים ששוזרים בתוכן האתר שלכם על מנת שמנועי החיפוש ידעו לאתר את האתר שלכם ולהביא אותו לתוצאות החיפוש בשאילתא רלוונטית. בגדול, אלו המילים שגולשים יזינו בשורת החיפוש כשהם ירצו למצוא אתר בתחום שלכם.

  • תוכן איכותי

תוכן איכותי הוא מה שמשאיר גולשים באתר שלכם לאורך זמן, דבר שמנועי החיפוש מזהים ומתגמלים בגינו.

  • קישורים

קישורים מאתרים חיצוניים לאתר שלכם נחשבים בעיני מנועי החיפוש כהמלצות ומשפרים את הדירוג שלכם בהם.

  • חווית משתמש

שיפור חווית המשתמש מבחינת האופטימיזציה, העיצוב, קלות השימוש ומהירות האתר.

  • ניתוח ומעקב

יש לעקוב אחרי הפעולות והתוצאות כדי להבין מה עובד יותר ומה עובד פחות.

למה דווקא קידום אורגני באונטו מדיה?

קידום אורגני זהו תהליך מאוד מסורבל למי שלא מבין בתחום. כמו שכבר הספקתם להבין כדי להתקדם אורגנית בגוגל יש להבין במגוון תחומים רחב שחברת קידום אתרים יכולה להעניק. הזמן שתשקיעו בלמידה על קידום אורגני היא ענקית (במידה ואתם באמת לא רוצים להיכנס לתחום הקידום) אז ברור שהאופציה הנבונה היא לבחור בחברה שעושה את זה באופן מקצועי.מה גם שהזמן שלכם שווה כסף, שימו את האתר שלכם אצל מקצוענים ותנו להם לעשות את העבודה. ככה אתם תרוויחו לידים איכותיים וגם תתעסקו בעסק שלכם במקום בקידום אורגני שלו 🙂

לעוד מאמרים בבלוג :

בניית אתרים

בניית אתרים בשנת 2023

בניית אתרים ב- 2023 אם אתם מחפשים חברת בניית אתרים, בונה אתרים או סוכנות עיצוב, כנראה תרצו לקרוא את המאמר הזה. אתר אינטרנט הוא הפנים

קרא עוד »

שתפו את הפוסט!